لوسه


امیر مقاره خواننده جوان ماکان بند می باشد او اهل تهران است . در موسیقی با ساز های گیتار، کیبورد و ساکسیفون می نوازد . او مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است . در ادامه با امیر مقاره بیشتر آشنا شوید :

در این پست از لوسه مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ایرانی

لوسه مراجعه کنید .

 

امیر مقاره خواننده جوان ماکان بند می باشد او اهل تهران است .  در موسیقی با  ساز های گیتار، کیبورد و  ساکسیفون می نوازد . او مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است .  در ادامه با امیر مقاره بیشتر آشنا شوید :

 

 

 

 

 

 

 

امیر مقاره خواننده در سال ۳ دی‌ماه ۱۳۷۴ در شهر تهران به دنیا آمد.

امیر مقاره خواننده از زمان بچگی علاقه شدیدی به خواندن داشت و توانست در دوران نوجوانی در حوزه موسیقی فعالیت خود را شروع کند. و از سال ۱۳۹۳ به‌صورت حرفه‌ای  خواننده شد و چندین قطعه موسیقی به تنهایی و چند قطعهٔ دیگر را با دوستانش منتشر کرد.

امیر مقاره در سال ۱۳۹۵ به همراه رهام هادیان و با حمایت یاشار خسروی نوازنده ساکسیفون و آهنگساز، گروه ماکان بند را تشکیل دادند و شرکت آوازینو به مدیریت حسن اردستانی از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی می‌کند.

امیر مقاره همراه رهام هادیان اولین قطعه ماکان بند با عنوان «هر بار این درو» را منتشر کردند که با استقبال خیره‌کننده‌ای مواجه شد.امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده است.

این پست توسط بخش ایرانی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

بیوگرافی و عکس های امیر مقاره خواننده گروه موسیقی ماکان بند

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

درباره : فانی