لوسه


عمر مدیریت حمیدرضا گرشاسبی در پرسپولیس رو به پایان است. بعد از این‌که اعلام شد طبق قانون جدید مدیران بازنشسته دیگر نمی‌توانند در پست‌های دولتی و… حضور داشته باشند داستان رفتن حمیدرضا گرشاسبی از این باشگاه خیلی جدی‌تر از گذشته شد.

در این پست از لوسه مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

لوسه مراجعه کنید .

عمر مدیریت حمیدرضا گرشاسبی در پرسپولیس رو به پایان است. بعد از این‌که اعلام شد طبق قانون جدید مدیران بازنشسته دیگر نمی‌توانند در پست‌های دولتی و… حضور داشته باشند داستان رفتن گرشاسبی از این باشگاه خیلی جدی‌تر از گذشته شد. این در حالی است که وزیر ورزش و جوانان از عملکرد گرشاسبی در پرسپولیس راضی بوده است.

در این بین وزارت ورزش هیچ نقشی در بازنشسته بودن یا نبودن گرشاسبی ندارد. به طور کلی هر مدیر دولتی که برایش حکم بازنشستگی صادر نشده باشد تا زمانی که مقام مسئول صلاح بداند می‌تواند در پست دولتی خود حضور داشته باشد یا اینکه یک مدیر جزو مدیران دولتی نباشد و از صندوق دولت حقوق یا حکم بازنشستگی نگیرد.

این در شرایطی است که برای گرشاسبی حکم بازنشستگی صادر شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گرشاسبی از روز ۲۶ آبان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیست مگر اینکه در این شش هفت روز باقیمانده باشگاه پرسپولیس به یک باشگاه خصوصی تبدیل شود که تقریبا امری نشدنی است. نکته جالب اینجاست که خود گرشاسبی هم می‌داند رفتنی است و در محافل خصوصی هم این مسئله را عنوان کرده است.

برخی منابع از مهدی محمدنبی، امیر عابدینی و محمد دادکان به عنوان جانشینان گرشاسبی در پرسپولیس نام می برند. اما با توجه به این قانون جدید قطعا این نام‌ها هم نمی‌توانند مدیر این باشگاه شوند چراکه آن‌ها هم بازنشسته هستند. با این وجود باید دید در نهایت در صورت جدایی گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس چه کسی جایگزین او در این باشگاه می‌شود.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آشنایی با گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس بعد از گرشاسبی

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

درباره : فانی