لوسه


سریال طنز «زندگی شگفت‌انگیز است» به کارگردانی «مجتبی چراغعلی» و تهیه‌کنندگی «عبدالرضا فیروزان» با پایان مراحل فنی، آماده پخش شد. این مجموعه هفت قسمتی که تولید «سیما فیلم» است

در این پست از لوسه مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

سریال

لوسه مراجعه کنید .

«زندگی شگفت‌انگیز است» یک کمدی اجتماعی است که به مشکلات خانواده از نگاه طنز می پردازد. در این مجموعه قصه زندگی زوج جوانی به نام‌های «روزبه» و «سیمین» روایت می شود. آنها قصد جدایی از هم را دارند، اما طولی نمی‌کشد که بروز اتفاق شگفت‌انگیزی آن دو را در مسیر تازه‌ای قرار می‌دهد.

سریال طنز «زندگی شگفت‌انگیز است» به کارگردانی «مجتبی چراغعلی» و تهیه‌کنندگی «عبدالرضا فیروزان» با پایان مراحل فنی، آماده پخش شد. این مجموعه هفت قسمتی که تولید «سیما فیلم» است و تابستان سال ۹۷ در یک سرای محله در غرب تهران تصویر برداری شد.

رضا داوود نژاد، سحر ولد بیگی، حمید لولایی، نگین معتضدی،مهران رجبی، خشایار راد، ساناز سماواتی، فرهاد بشارتی، آرش نوذری، افسانه ناصری، کیمیا گیلانی، فاطمه شکری، ماهان عبدی، ندا دیبا،پریسا رضایی، غلامرضا رضایی، مهدی طهرانی، مهدی دانایی مقدم و هنرمند خردسال مانی فیروزان در این سریال بازی دارند.
دیگر عوامل اصلی این سریال، شامل نویسنده: حمید طاهری، مدیر تصویربرداری:خسرو دادگر مرام، تصویربردار :مهدی دادگر مرام،تدوین: حسین غضنفری،مدیر تولید: نعمت‌الله یمینی هستند.

این سریال در ۷ قسمت تولید می شود و محصول سیما فیلم است.

این پست توسط بخش سریال مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

دانلود سریال “زندگی شگفت انگیز است” قسمت آخر

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

درباره : فانی